לפני כמה שנים יצאתי למסע מרגש, אשר החל באוסטרליה והסתיים בפיליפינים. בדרך אספתי לחיי אינספור אנשים מרתקים, חברים, קולגות ואנשי עסקים. זכיתי בחברויות וקשרים אישיים מקצה לקצה על פני הגלובוס. הכרתי את החצי השני שלי ויחד הקמנו משפחה קטנה ותוססת. במהלך המסע המקצועי שלי, לא הפסקתי לעבוד ולהתפתח. עסקתי בתכנות , עבדתי אל מול מערכות מידע מורכבות, אפיינתי ובניתי אתרים , נהניתי מהעשייה, למדתי והתמקצעתי, אך משהו היה חסר בי.

ABOUT

פרויקט קטן של פיתוח אתר עבור בית קפה מקומי, הביא עמו פרויקט נוסף ומרגש עבור חברה גדולה, לאט לאט נוספו להם עוד קשרים עסקיים ולצדם לקוחות מגוונים ומעניינים מקטנים ועד גדולים. הפחתי חיים ושדרגתי אתרים נטושים, בניתי אתרי תדמית צבעונים וממירים ליוויתי ופיתחתי אתרי מכירות מורכבים ומעל להכל, נהניתי מכל רגע במסע, פרחתי  וצמחתי ופתאום השביל היה טבעי וכל כך ברור.

העסק שלי נולד מתוך חיבור אותנטי בין צורך אמתי של בעלי עסקים רבים שפגשתי לבין ידע, מקצועיות והמון אהבה לעולם הפיתוח והתכנות.  והוא מאפשר לי להפגיש בין התשוקה שלי ליצירה, עשייה ושיווק לבין עבודה מרתקת ומעשירה עם אנשים, עסקים בצמיחה וחברות גדולות. בהמשך הדרך גייסתי צוות כי העבודה גדלה ויש גבול לכמה 2 ידיים יכולות לעשות. יצרתי סיסטם של עבודה שעובד לי ממש טוב מוזמנים לעקוב ברשתות, אשמח להכיר.

TEAM

מה שמשותף לצוות שלנו זה שכולם אנשים אופטימיים עם גישה בריאה לחיים, רואים הכל באור חיובי. כולם שאפתנים, מדויקים טיפלה תחרותיים.

PHOTO-2023-12-05-19-25-35

IVAN

מתכנת עם התכונה שאני הכי אוהבת בעולם – סבלנות. הוא מקבל שינויים בהבנה ואהבה.

PHOTO-2023-12-05-19-22-28

VAL

מעצבת שהיא הרבה מעבר, היא כל יכול והיא כמו ai אנושי כשהיא צריכה ללמוד משהו חדש.

PHOTO-2023-12-15-18-20-39

TEN

מעצבת בכירה עם אהבה גדולה לעיצוב, ניסיון עשיר ויכולת לקחת קונספט ולהפיח בו חיים. 

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם