קצת עליי

Welcome to my world

Walt Disney”

If you can dream it, you can do it”

נעים להכיר, שמי אסיה ברוכים הבאים לעולם שלי, לא משעמם כאן לרגע!

Australia -> Philippins

לפני כמה שנים יצאתי למסע מרגש, אשר החל באוסטרליה והסתיים בפיליפינים. בדרך אספתי לחיי אינספור אנשים מרתקים, חברים, קולגות ואנשי עסקים. זכיתי בחברויות וקשרים אישיים מקצה לקצה על פני הגלובוס. הכרתי את החצי השני שלי ויחד הקמנו משפחה קטנה ותוססת.

במהלך המסע המקצועי שלי, לא הפסקתי לעבוד ולהתפתח. עסקתי בתכנות , עבדתי אל מול מערכות מידע מורכבות, אפיינתי ובניתי אתרים , נהניתי מהעשייה, למדתי והתמקצעתי, אך משהו היה חסר בי.

New Beginnings

פרויקט קטן של פיתוח אתר עבור בית קפה מקומי, הביא עמו פרויקט נוסף ומרגש עבור חברה גדולה, לאט לאט נוספו להם עוד קשרים עסקיים ולצדם לקוחות מגוונים ומעניינים מקטנים ועד גדולים. הפחתי חיים ושדרגתי אתרים נטושים, בניתי אתרי תדמית צבעונים וממירים  ליוויתי ופיתחתי אתרי מכירות מורכבים ומעל להכל, נהניתי מכל רגע במסע, פרחתי  וצמחתי ופתאום השביל היה טבעי וכל כך ברור. העסק שלי נולד מתוך חיבור אותנטי בין צורך אמתי של בעלי עסקים רבים שפגשתי לבין ידע, מקצועיות והמון אהבה לעולם הפיתוח והתכנות.  והוא מאפשר לי להפגיש בין התשוקה שלי ליצירה, עשייה ושיווק לבין עבודה מרתקת ומעשירה עם אנשים, עסקים בצמיחה וחברות גדולות.

Vision

קיק לעסק

My Vision is to take your business to the next level

בינינו, לפעמים, כל מה שאנחנו צריכים זה “פוש קטן” בשביל לגרום לעסק שלנו לנוע מעלה. אני כאן על מנת לתת לכם את הקיק הזה, שיאפשר לעסק שלכם לעלות מדרגה. המשימה שלי היא לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה במסע הווירטואלי שלו.  לבנות עבורכם ועבורו נוכחות דיגיטלית מנצחת ומבוססת תוצאות, ולהעניק לכם ידע מקצועי וכלים אשר יאפשרו לכם ליצור ולנהל אתר משגשג, להגשים ולממש את החזון העסקי שלכם.

It's all about you.

במהלך הזמן והעבודה הענפה שלי לצד לקוחות שונים, למדתי כי הפרויקטים הטובים ביותר הם אלו הנולדים מתוך אינטראקציה דינמית ותוססת. יחס אישי, תשומת לב לפרטים, תקשורת זורמת ושיח פתוח ואמתי הם מבחינתי מאסט בכל פרויקט מקטן ועד גדול . לכן, הלקוחות שלי יודעים שהם יכולים לומר לי ( כמעט ) הכל. אני כאן עבורם בכל נושא וההצלחה שלהם היא לגמרי ההצלחה שלי.

יש לכם שאלות? זקוקים לייעוץ?

בואו לדבר איתי כאן או במייל