בניית חנות בשופיפיי

תגידו, כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם צריכים להתחיל למכור אונליין? 

כמה פעמים ישבתם בבית וחשבתם “דיי, הגיע הזמן שתיהיה לי חנות אונליין שתכניס לי כסף בלי הרבה השקעה?” 

אז תקשיבו, אתם צודקים, באמת הגיע הזמן!

עכשיו השאלה היחידה היא איפה להקים את החנות ואיך.

בניית חנות בשופיפיי

מה זה שופיפיי

שופיפיי (Shopify) היא הפלטפורמה המובילה למסחר אלקטרוני ולניהול חנויות אינטרנטיות. קיימות בעולם מעל 820,000 חנויות שופיפיי פעילות, כמעט בכל מדינה על פני הגלובוס (רבות מהן בישראל) וכמעט בכל תחום פעילות עסקי. 

בהגדרתה, שופיפיי היא פלטפורמה לניהול חנות אינטרנטית, כאשר החנות מאוחסנת על השרתים של החברה עצמה. החנויות מאובטחות במלואן ומאפשרות לבעל החנות להתמקד בשיווק ובמכירות של מוצריו, ופוטרת אותו מהצורך הקיים בפלטפורמות אחרות להתעסק בסוגיות כגון אחסון, אבטחת מידע, עדכונים וכו׳.

לשופיפיי יש מגוון רחב של תוכניות שניתן לבחור מביניהן, אופציות העיצוב אינסופיות ויש המון יכולות פונקציונאליות שיכולות לעזור לכם בניהול החנות. 

יש מגוון תבניות לבחור מתוכן איך תראה החנות, חלקן מתאימות לחנויות עם מוצר אחד או עם אלפי מוצרים ואתם צריכים לבחור את התבנית המתאימה לכם ביותר. 

במידה ויש צורך לבצע שינויים בתבנית שאינם ניתנים לביצוע ממשק הניהול של התבנית, מתכנת Shopify יוכל לבצע את השינויים הנדרשים בקוד התבנית. כל התבניות תומכות באנגלית, ובד״כ בשפות לועזיות נוספות, אך אינן תומכות בעברית. ניתן לתרגם כל תבנית לעברית וליישר את הטקסט לימין. בתוך שופיפיי אפשר לבצע סליקה ויש מעקב אחרי כל התנועות בחנות, כמו חנות פיזית בעצם. 

חשוב להבין ששופיפיי היא פלטפורמה אשר מיועדת בראש ובראשונה אך ורק להקמת חנויות אינטרנטיות בצורה מיטבית, על כל המשתמש מכך. עם זאת – יחד עם היותה חנות מלאה, הרי שהחנות יכולה (וצריכה) לשמש באותה העת בתור האתר התדמיתי של המותג שלכם. אין צורך ואין הגיון, בד״כ, באחזקת מספר אתרים שונים, ושופיפיי מספקת את כל הנדרש על מנת שהחנות/אתר שלכם תכלול את כל הנדרש משני העולמות.


מתי כדאי לעבוד עם שופיפיי

אני אמליץ על שופיפיי כאשר מדובר בחנות נטו עם הרבה מוצרים או אפילו מוצר אחד וכאשר המטרה היא קודם כל למכור (ולכן היא האופציה המועדפת עליי).

מאוד קל לקרוא נתונים על מכירות ואיך החנות מתפקדת תראו צילום מסך מאחד האתרים של הלקוחות שלי ותראו כמה קל לראות את הנתונים החשובים ביותר מול העיניים ולהחליט החלטות בנוגע לעתיד העסק.

 

כמה זמן לוקח לבנות אתר בשופיפיי?

כמה זמן לוקח לבנות בית? אתם כבר מתחילים להבין את התשובה – זה תלוי. כמה מוצרים יש לכם? איזה עיצוב אתם רוצים? האם אתם רוצים להציע מוצרים משלימים?

הזמן תלוי בסיבוכיות אבל אני יכולה להגיד לכם ששופיפיי זו פלטפורמה מדהימה לבנית חנות ואפשר תוך כמה שעות להקים חנות.

כמה עולה לבנות אתר בשופיפיי?

בדומה לתשובה שלי למעלה זה תלוי אבל אני יודעת שכולם רוצים לשמוע מחירים אני יכולה להגיד שזה מתחיל מסביבות 4-5 ועולה.

אתר לדוגמה בשופיפיי

https://www.cakemail.com.au/

https://kerentibi.com/

רוצים חנות? בואו נדבר

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם