קייס סטאדי שני כהן – מעבר לסדנאות דיגיטליות

שני היא אושית אינסטגרם בתחום האפיה, היא השתתפה בתכנית טלויזיה בייק אוף ומאז העסק שלה נסק לשמיים . היא התחילה לעשות סדנאות של 12 משתתפות בסדנה ומה אני אגיד לכם? היא שגשגה.

אינסטגרם של שני קידר

כל סדנה מלאה עד אפס מקום וסדנאות עתידיות נמכרות כמו קוראסונים. הכול היה נהדר אבל מה?

היא טבעה בניירת , איסוף תשלום , מעקב ובקיצור אדמיניסטרציה.

אני זיהיתי את הפוטנציאל ופניתי אליה בלי להתבייש ואמרתי לה תקשיבי את מקרה קלאסי לאתר, בואי ניפגש ומסתבר שהיא בדיוק התחילה לחשוב על זה ואמרה לי בואי!

ידעתי בדיוק מה היא צריכה, היא צריכה שהאתר יתפקד כעובד שלה בעסק

יקל עליה ויפנה לה זמן להתעסק בדברים אחרים.

אז אני נכנסתי לתמונה ובניתי לה אתר שיאפשר הרשמה לסדנאות, תשלום , נשלח למשתתפות לינק לאחר הרשמה עם כל הפרטים על הסדנה באופן אוטומטי ובעצם הרבה דברים הפכו לאוטומטים . היא עבדה בצורה הזו במשך שנתיים וחצי והייתה סופר מרוצה

ואז… קורונה!

אסור לעשות יותר סדנאות

אסור מפגשים פרונטליים

והכול נעצר!

כל פעם עידכנו את התאריכים באתר עד שיום אחד היא החליטה שצריך לעשות מעשה וצילמה את הסדנאות שלה כדי להתחיל למכור אותן כסדנאות זום.

מהר מאוד היא התחילה למכור אותן בגלל שכבר הייתה לה תשתית, לקח לי בדיוק יום אחד לסדר לה את הסדנאות הדיגיטליות כמוצרים ולאפשר ללקוחות לרכוש אותן מהאתר שלה.

צילום מהאתר של שני קידר

אתם מבינים , הייתה כבר תשתית האתר הביא מלא מבקרים  כל חודש וכל מה שהיינו צריכות לעשות זה כמה שינויים קטנים והופ יש לה מה להציע גם בתקופת קורונה.

כשיש לכם אתר זה בעצם הנכס הדיגיטלי שלכם , הבית שלכם ואתם יכולים לעשות מה שאתם רק רוצים, זה מאפשר לכם גמישות בעסק.

אז למה אתם מחכים? רוצים לדבר על אתר חלומותיכם?

 

קראו עוד

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם