TIME IS MONEY
אתרים מדויקים ללקוחות עסוקים

מקטן ועד גדול – כל עסק חייב לבסס נוכחות דיגיטלית

קחו איתי רגע, כמה פעמים יצא לכם לגלוש באתרי אינטרנט מרשימים וממש הופתעתם לגלות כי בניגוד למה שחשבתם, מדובר בעסק קטן ואינטימי, אולי אפילו עסק של אדם אחד?

נכון, אחד היתרונות המהותיים של המרחב האינטרנטי הוא היכולת המרשימה של כל עסק להציג חזות דיגיטלית מבוססת ומקצועית, ללא כל תלות בגודל או בתחום העיסוק. 

אתר מדויק ומקצועי מייצר יתרונות עצומים עבור עסקים, קטנים כגדולים. הוא מנגיש את השירותים או את המוצרים שלהם לקהל גדול יותר ומאפשר להם לספק ידע ומקצועיות שאינם תלויי מיקום פיזי, המלצות או לקוחות חוזרים.

 

מה השורה התחתונה שלי? בעולם דיגיטלי, האתר שלכם הוא חלון הראווה הווירטואלי של העסק שלכם ומכאן, ההמשך ברור.

New Beginnings

פרויקט קטן של פיתוח אתר עבור בית קפה מקומי, הביא עמו פרויקט נוסף ומרגש עבור חברה גדולה, לאט לאט נוספו להם עוד קשרים עסקיים ולצדם לקוחות מגוונים ומעניינים מקטנים ועד גדולים. הפחתי חיים ושדרגתי אתרים נטושים, בניתי אתרי תדמית צבעונים וממירים  ליוויתי ופיתחתי אתרי מכירות מורכבים ומעל להכל, נהניתי מכל רגע במסע, פרחתי  וצמחתי ופתאום השביל היה טבעי וכל כך ברור. העסק שלי נולד מתוך חיבור אותנטי בין צורך אמתי של בעלי עסקים רבים שפגשתי לבין ידע, מקצועיות והמון אהבה לעולם הפיתוח והתכנות.  והוא מאפשר לי להפגיש בין התשוקה שלי ליצירה, עשייה ושיווק לבין עבודה מרתקת ומעשירה עם אנשים, עסקים בצמיחה וחברות גדולות.

Vision

קיק לעסק

My Vision is to take your business to the next level

בינינו, לפעמים, כל מה שאנחנו צריכים זה “פוש קטן” בשביל לגרום לעסק שלנו לנוע מעלה. אני כאן על מנת לתת לכם את הקיק הזה, שיאפשר לעסק שלכם לעלות מדרגה. המשימה שלי היא לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה במסע הווירטואלי שלו.  לבנות עבורכם ועבורו נוכחות דיגיטלית מנצחת ומבוססת תוצאות, ולהעניק לכם ידע מקצועי וכלים אשר יאפשרו לכם ליצור ולנהל אתר משגשג, להגשים ולממש את החזון העסקי שלכם.

אתרים ייחודיים לעסקים מצליחים

כל השירותים שיגרמו לעסק שלכם להמריא

אסיה, תבני לי אתר!

אתר בהתאמה אישית לצרכים שלכם מוכרים מוצר? נותני שירות? רוצים אתר מדויק עבורכם? לא משנה מה תחום העסק שלכם – אנחנו נדאג ללוות אתכם מא’ ועד ת’.
יחד נגדיר מטרות, נאפיין ונעצב במיוחד עבורכם את האתר המושלם

אתרים מוכנים ללקוחות עסוקים

שנים של עבודה מול עסקים שונים ולקוחות מגוונים לימדו אותי במדיוק כיצד לבנות אתר שיעבוד עבורכם. קצרים בזמן? יש לכם תקציב מוגבל? אני כאן בשבילכם.  עמלתי ויצרתי אתרים מוכנים ונהדרים שתוכלו לרכוש בקלות ובנוחות. 

כמה ימים ויש לכם אתר מושלם מן המוכן, כן, זה עד כדי כך פשוט.

תחזוקה של אתר קיים/תיקון בעיות

 

במסגרת השירותים המשלימים אנחנו מעניקים מעטפת שלמה של שרותי ניהול, תמיכה ועדכון למגוון עסקים. מה בתפריט?  עדכוני תוכנה, שיפור יכולות האתר, התקנת תוספים חדשים ונחוצים, ביצוע עדכוני מערכת, גיבוי ושחזור ועוד רבים וטובים. כל מה שהאתר שלכם צריך בכדי לעבוד עבורכם בקלות וביעילות 24/7

It's all about you.

במהלך הזמן והעבודה הענפה שלי לצד לקוחות שונים, למדתי כי הפרויקטים הטובים ביותר הם אלו הנולדים מתוך אינטראקציה דינמית ותוססת. יחס אישי, תשומת לב לפרטים, תקשורת זורמת ושיח פתוח ואמתי הם מבחינתי מאסט בכל פרויקט מקטן ועד גדול . לכן, הלקוחות שלי יודעים שהם יכולים לומר לי ( כמעט ) הכל. אני כאן עבורם בכל נושא וההצלחה שלהם היא לגמרי ההצלחה שלי.

יש לכם שאלות? זקוקים לייעוץ?

בואו לדבר איתי כאן או במייל

Free Love

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם