גיתי פלז’ר

בתקופת הקורונה ליבי עשתה הסבת מקצוע והחלה לאפות עוגיות מתוקות בצורות מדליקות.

היא החלה לעשות סדנאות גם לארגונים אבל גם לאנשים פרטיים, אירועים, הוציאה קורס, לקחה הזמנות, מכרה חבילות עוגיות ו… כמו שאפשר להבין הייתה מאוד מאוד עסוקה ועשתה הרבה דברים במקביל. בכל שיחת מכירה היא הייתה מסבירה מה היא עושה, איך אפשר לעבוד איתה, מה עוד אפשר לרכוש אצלה וזה היה גוזל המון זמן. אז בנינו לה אתר! שניתן להזמין ממנו, לרכוש את הקורס, לקרוא על הסנדאות ועל האירועים אז מה השגנו? חיסכון בזמן, הגעה לקהל חדש סדר וארגון!

צריכים אתר שישנה את פני העסק שלכם?

recommendations

קרא עוד
אסיה המהממת, המיוחדת כל כך עם הסטייל הבלתי נגמר תודה על אתר מושלם! אתר שלא יכולתי לאפיין אותו יותר טוב ממה שאת עשית. לקחת ערמה של תלתלים ורעיונות, כמה קהלי יעד ומוצרים שונים והפכת את האתר למשהו שעוד לא היה! תודההההה!!
קרא עוד
אסיה מקצוענית ברמה אחרת, לא מפחדת לחקור ולמצוא פתרונות לכל בקשה או חלום שקשור באתרים. לא אתר אחד ולא שניים בניתי איתה ואין שנייה לה. מאוד מאוד מאודדדד ממליצה!
קרא עוד
Highly recommended, used for building a website for my new business, the outcome was amazing, top of the range, friendly easy to use. Communication with Asia was efficient and professional from day one until the job done. Quality customer support. Well spent money! Thanks for great service and experience 🙏🏼

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם