אביב המתולתלת – יוצרת תוכן

היה מאוד קשה לתת כותרת לאתר של אביב. לאביב יש כמה כובעים- כובע מקצועי בו היא נותנת שירותים לארגונים, מעבירה סדנאות 1:1, מעבירה סדנאות לקבוצות ובעלת קורס דיגיטלי הכל סביב הצגה עצמית, כתיבת תכנים וסיפור לעסק. ובכובע השני שלה היא יוצרת תוכן, בלוגרית, אמא, כותבת על החיים שלה ו…סופרת! הוציאה ספר אמיתי והוא נמכר באתר. כל הדברים האלו היו צריכים להיכנס לאתר של אביב. היה מאתגר אבל יצא מיוחד, מרשים ומאוד אביב.

צריכים אתר שישנה את פני העסק שלכם?

recommendations

קרא עוד
אסיה המהממת, המיוחדת כל כך עם הסטייל הבלתי נגמר תודה על אתר מושלם! אתר שלא יכולתי לאפיין אותו יותר טוב ממה שאת עשית. לקחת ערמה של תלתלים ורעיונות, כמה קהלי יעד ומוצרים שונים והפכת את האתר למשהו שעוד לא היה! תודההההה!!
קרא עוד
אסיה מקצוענית ברמה אחרת, לא מפחדת לחקור ולמצוא פתרונות לכל בקשה או חלום שקשור באתרים. לא אתר אחד ולא שניים בניתי איתה ואין שנייה לה. מאוד מאוד מאודדדד ממליצה!
קרא עוד
Highly recommended, used for building a website for my new business, the outcome was amazing, top of the range, friendly easy to use. Communication with Asia was efficient and professional from day one until the job done. Quality customer support. Well spent money! Thanks for great service and experience 🙏🏼

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם