אלטיס – פילאטיס מכשירים

אלה אילון היא הבעלים של רשת אלטיס, רשת מכוני פילאטיס מכשירים באזור השרון. בנוסף לשיעורי הפילאטיס היא גם מעבירה קורס הכשרת מורים. רצינו להשיג כמה מטרות עסקיות, הראשונה היא לתת מידע על הסניפים והשיעורים והמטרה השניה הייתה להציג פרטים על הקורס הכשרת מורים ולבנות אותו בצורה שיקודם טוב בגוגל, אני שמחה לספר שהמטרה הושגה 🙂 אם תחפשו קורס מדריכי פילאטיס מכשירים תמצאו את אלטיס.

צריכים אתר שישנה את פני העסק שלכם?

recommendations

קרא עוד
אסיה המהממת, המיוחדת כל כך עם הסטייל הבלתי נגמר תודה על אתר מושלם! אתר שלא יכולתי לאפיין אותו יותר טוב ממה שאת עשית. לקחת ערמה של תלתלים ורעיונות, כמה קהלי יעד ומוצרים שונים והפכת את האתר למשהו שעוד לא היה! תודההההה!!
קרא עוד
אסיה מקצוענית ברמה אחרת, לא מפחדת לחקור ולמצוא פתרונות לכל בקשה או חלום שקשור באתרים. לא אתר אחד ולא שניים בניתי איתה ואין שנייה לה. מאוד מאוד מאודדדד ממליצה!
קרא עוד
Highly recommended, used for building a website for my new business, the outcome was amazing, top of the range, friendly easy to use. Communication with Asia was efficient and professional from day one until the job done. Quality customer support. Well spent money! Thanks for great service and experience 🙏🏼

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם