אקרובאלאנס ישראל

אקרו מריצים אירועים קבועים והומי אדם, יש הרבה מה לארגן, יש הרבה כרטיסים למכור, יש כל מיני אפשרויות לכל כרטיס וצריך סדר! כן, סדר עם סימן קריאה אחרת יהיה בלאגן נוראי. בנינו עמוד נחיתה שעושה סדר ומוכר את האירוע, מציג את כל הפרטים, יש אופציה ליצירת קשר ומעבר לתשלום ומה שהכי מגניב? במידה ולקוח מילא פרטים ועבר לתשלום אבל בסוף לא שילם הפרטים שלו עוברים אוטומטית לגיליון אקסל עם ואז חוזרים אליו טלפונים לראות אם הוא צריך עזרה ברכישה.

צריכים אתר שישנה את פני העסק שלכם?

recommendations

קרא עוד
אסיה המהממת, המיוחדת כל כך עם הסטייל הבלתי נגמר תודה על אתר מושלם! אתר שלא יכולתי לאפיין אותו יותר טוב ממה שאת עשית. לקחת ערמה של תלתלים ורעיונות, כמה קהלי יעד ומוצרים שונים והפכת את האתר למשהו שעוד לא היה! תודההההה!!
קרא עוד
אסיה מקצוענית ברמה אחרת, לא מפחדת לחקור ולמצוא פתרונות לכל בקשה או חלום שקשור באתרים. לא אתר אחד ולא שניים בניתי איתה ואין שנייה לה. מאוד מאוד מאודדדד ממליצה!
קרא עוד
Highly recommended, used for building a website for my new business, the outcome was amazing, top of the range, friendly easy to use. Communication with Asia was efficient and professional from day one until the job done. Quality customer support. Well spent money! Thanks for great service and experience 🙏🏼

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם