מהפך אתר יועצת עסקית אורית בש סרוסי

המהפך הזה לקח זמן.

חודשיים שלמים רק לעצב ולבנות את עמוד הבית.

לפעמים עיצוב טוב ומדויק לוקח זמן ובגלל זה לקוחות שרוצים אתר תוך שבוע שיהיה מיוחד, אישי, שונה מתאכזבים כי זו ציפיה לא ריאלית.

לכן, אם אתם שוקלים לעצב מחדש או לבנות את האתר שלכם דעו שזה עלול לקחת זמן…

הנה סרטון קצר שמראה את הלפני ואז את האחרי במהפך של אורית:

אז מה היה עם אורית?

בהתחלה עיצבנו כמה אופציות שאורית ממש ממש לא התחברה ואפילו נבהלה לרגע שלא נצליח לבצע את העבודה אבל אין אצלי כזה דבר, לא עוצרים עד שהלקוחה לא מרוצה ב100%. היא הציעה לערב מעצבת שלה כי פתאום הרגישה שאולי עשתה טעות כשבחרה בי היות ואני עובדת עם הצוות שלי והיא חשבה שאני עושה הכול לבד

(אסיה של 2019 הייתה עושה הכול לבד, אסיה אתרים של 2022 נעזרת בצוות שלה כדי להספיק יותר דברים ולקצר זמני עיצוב ופיתוח

And I like it ).

הרגעתי אותה ואמרתי לה שאני מביאה את הנסיון שלי ואת הידע שלי לכל פרויקט ושעדין לא קרה לי פעם אחת שלא עמדתי במשימה אז.. בואי ניקח נשימה עמוקה ותסמכי על התהליך, תסמכי עלי.

ואיזה מזל שהיא סמכה.. כי יצא מושלם בדיוק כמו שחשבתי.

פגישת אפיון לאתר זו בעצם פגישת ניתוח אופי

באחת מהסקירות אתרים שעשיתי בקבוצת הבית שלי עצמאיות מהבטן עשיתי סקירה על האתר הישן של אורית ואמרתי שיש פה עבודה לעשות. נפגשנו לפגישת אפיון ודיברנו על העסק שלה, על השירותים שלה, על מה שהיא מציעה, על העתיד ואיך היא רואה את העסק שלה בעוד X זמן, במה היא מאמינה ומה היא אוהבת לעשות. אורית דיברה ואני בעיקר הקשבתי וניסיתי לקחת מזה מסקנות, להכיר את אורית כדי להבין מה זו התחושה שאני רוצה שתהיה כשנוחתים אצלה באתר וגם, ניסיתי להבין מה עוד מה עוד יש שם מעבר.
המעצבת שלי המוכשרת מיקה חן מקשיבה לכל המידע שאני שואבת מאורית ויחד אנחנו מנסות לבנות את המבנה המושלם, העיצוב הזה עובר כמה גלגולים עד שמגיע לתוצאה המווווושלמת.

 

להלן צילום של עמוד הבית הישן

 

להלן צילום של עמוד הבית החדש:

 

שינוי בחלק העליון של עמוד הבית

כפי שניתן לראות בעיצוב החדש היה לי חשוב לשים את אורית במרכז היות והיא העסק, היא זו שפוגשת לקוחות, משווקת ועומדת לפני ואחרי העסק לכן זה בלתי נמנע לשים אותה במרכז במקום תמונת סטוק (תמונה שלקוחה ממאגר תמונות) משעממת.

השינוי העיקרי השני הוא שפירטנו מה אורית עושה במקום להשתמש בפתגם סיני עתיק 😂 אני צוחקת כמובן אבל משפט עם מסר כללי לא יכול להשתוות לתחום עיסוק המדויק של אורית. ברגע שלקוח פוטנציאלי נוחת באתר של אורית הוא מיד מבין מי היא, איך היא נראית ומה היא עושה.. בום.. נוצר חיבור ראשוני.

מה הוספתי לעמוד הבית כדי להעמיק חיבור עם לקוחות

הרגשתי שחסר משהו בעמוד הבית הישן, אין מפגש אישי עם אורית עם הייחודיות שלה. במהלך הפגישת אפיון עם אורית היא אמרה לי כל מיני משפטים של לקוחות כדי לנסות להעביר לי את המסר של מה עומד מאחורי האג’נדה שלה ולי נדלקה נורה ורודה ענקית מעל הזום. אמרתי לה זה מה שאנחנו צריכות גם לעשות באתר.. בואי נוסיף את המשפטים האלה כדי לתת מושג ללקוח שמגיע לאתר מה לקוחות שלך מנסות להשיג.

ביג לייק.

אורית בש לקוחות

 

הדבר השני שהוספתי הוא חלק שמביא את הבפנוכו של אורית, את הגישה שלה לחיים וקראנו לאזור הזה פשוטו כמשמעו: הגישה שלי לחיים. הוספתי תנועה עם חץ שזז על המסך, קישור לווצאפ ו-3 מילות מפתח שמניעות את אורית- תנועתיות, אנרגיה ואמונה.

מוש!

באופן כללי רציתי לתת תחושב של תנועה באתר לכן הוספתי ג’יפים של חיצים כדי להדגיש הנעה לפעולה, חתירה למטרה ותנועה.

רציתי לתת תחושה של נפש צעירה ואישה שאפתנית וכיפית לכן הקפדתי להשתמש בפונט כיפי, איקונים מקפיצים וצהוב.

 

עמוד הבית החדש של אורית: https://www.oritbash.co.il/

עמוד הבית הישן של אורית: https://www.oritbash.co.il/home/

 

זה הכול להיום ניפגש במתיחת פנים הבאה 💕

 

קראו עוד

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם