אוהבת את מה שאני עושה.

מזמינה אתכם להתרשם מחלק מהאתרים שהעליתי לאוויר, כל אתר כזה מייצג עולם ומלואו; עסק עם מטרה, נשמה,שאיפות ורצונות. בין העבודות שלי ניתן למצוא אתרים שהם יותר מחויטים וכאלו שהם יותר משוגעים והסיבה לכך היא שלכל עסק יש אופי שונה ולכן כל דוגמה אצלי שונה מהאחרת.

אתר תדמית לטיה

Tia Marketing

טיה מרקטינג היא סוכנות לשיווק דיגיטלי שנמצאת בידיים של מאיה שכנוביץ. מאיוש היא בחורה שמגדירה מחדש את ענין הפרפקציוניזם אז אמנם לקח לנו זמן מה לדייק את הפסיקים והנקודות אבל אין מה להגיד בעיני יצא מושלם.

יעל היא מטפלת בתטא הילינג עם מאות מטופלים שעברו בין ידיה אבל האתר נבנה בעיקר כדי למכור את הקורסים שלה. היא רצתה לרכז בצורה נוחה את כל המידע על כל קורס ולאפשר לתלמידים לקרוא בנוחות מה כל קורס כולל.

זה מה שנקרא מקצוענות. טקסטים מדויקים, תמונות מעולות לכל מוצר ולא פלא שהאתר מכר ב5 אלף ש”ח בשבועיים הראשונים שלו כשעלה לאוויר (בלי פרסום). שמנו דגש על ניקיון האתר אך עם זאת הוא בולט בעיצוב שלו.

על הפרויקט הזה עבדתי עם חברת SEO בשווי אלפי שקלים ומהפרויקט הזה למדתי וגדלתי בתור בונת אתרים שיודעת להתאים את האתר על הפסיק לגוגל. כנסו לשוטט בעמודים ושימו לב למפות שהתפקיד שלהן הוא לחזק את האתר בגוגל.

ZRP

חברה בינלאומית עם עשרות סניפים באירופה החליטה להשקיע בשוק המקומי בישראל. אתר מוקפד על הפרטים הקטנים ביותר. מדובר באתר נועז עם הרבה יציאה מהקופסה עם קוד מותאם.

ליאור הדרייברית היא יועצת עסקית עם אופי מנצנץ והיא רצתה אתר שיביא אותה ואת האופי שלה לקדמת הבמה. היה מאתגר לשלב את כל הצבעים, נצנצים ו גלים לעיצוב אחד מושלם.

Sorefet

איילת משורפת הסירים ניסתה להקים אתר בעצמה עם וורדפרס ועשתה עבודה נחמדה אבל הגיעה למבוי סתום . שמחתי ליצור לה את הבלוג המהמם הזה

לדנה יש שירותים מגניבים של יצירת גיפים ופילטרים לעסק, היא גם מוכרת קורסים ומוצרים בחנות. ניתן יהיה לרכוש את התבנית שעליו בנוי האתר שלה מלינק אתרים מוכנים.

חנות של מוצר אחד

Numu

חנות אונליין למזרני תינוק

נומו בגרסה האוסטרלית שלו. 

אני אחראית על השדרוג שלו, קידום שלו ממומן בפייסבוק וקידום אורגני. אתר שעולה במקומות הראשונים בגוגל אחרי עבודה קשה.

דוגמא לb2b אתר

Jenbray Foods

יבואן מתוקים ושוקולדים לאוסטרליה B2B

יבואן מכל העולם לתוך אוסטרליה של ממתקים ושוקולדים ,יצרנו עמוד עבור כל חברה שהם מייבאים על מנת לקבל יותר נקודות מגוגל.
אתר לדוגמה של בית קפה

Boosa

בית קפה שמאפשר הזמנות אונליין

עם בוסה התחלתי מחנות אונליין קטנה , תפריט , גלריה ואופציה ליצירת קשר. הקורונה טרפה את הקלפים והוספנו אופציה להזמין אונליין .

דוגמא לאתר של פסיכולוגית

Smadar

פסיכולוגית

פסיכולוגית מוערכת ממלבורן. את סמדר הכרתי  כשהיה לה אתר בויקס שעשתה לעצמה, העברתי אותה לוורדפרס ומאז הלידים לא מפסיקים להגיע

Breezy Shade

חנות אונליין לציליות

בריזי שייד , חברה אוסטרלית שהתחילה בלי אתר ובלי מכירות ובאמצעות אסטרטגיה שיווקית  

Fjla

אדריכלית נוף

מעצבת עם עשרות שנים של נסיון עם הכרה בינלאומית. קפדנית בטירוף על הפרטים הקטנים ביותר. 

Dya

סדנאות לארגונים גדולים

שיטה שפותחה בישראל ועשתה הגירה לאוסטרליה. אני בניתי להם את האתר לפי עיצוב מוקפד  תחת הנחיות ברורות.

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם