איזה כיף לראות אותך כאן! אם הגעת עד לכאן זה אומר שהתחושות שלך הן תחושות של הצפה! כולם מדברים אליך בשפה לא מובנת והגיע הזמן לעשות מהלך וללמוד מה שצריך. 

האם אתר חדש על הפרק? האם בעלי מקצוע מדברים אליך בשפה מעולם מקביל? האם יש לך רצון לדעת יותר כדי לעזור ללקוחות שלך? 

אם ענית כן לאחד מן השאלות השליף שלי יכול לעזור לך. 

שליף

SEO

ROI

API

אינטגרומט

דיגיטל - יחסינו לאן?

אם הגעת לכאן אני מקווה שלמדת משהו אחד ממני וכבר בשיחה הקרובה מול בעלי מקצוע תחושות ההצפה יעלמו ואת מקומה תתפוס תחושת הנינוחות .

אם ממש בימים אלו הינך בשלבי חשיבה וגיבוש של האתר החדש שלך אני יודעת כמה זה עלול להיות overwealmed אני הכי אשמח לעזור לך עם זה. 

אני מזמינה אותך לשיחה של חצי שעה בה תוכלי לשאול אותי כל דבר! ולהתיעץ איתי על כל דבר שתרצי והעלות? 

חינם!

מי אני ואיך אני יכולה לעזור עם האתר שלך

פרויקט קטן של פיתוח אתר עבור בית קפה מקומי, הביא עמו פרויקט נוסף ומרגש עבור חברה גדולה, לאט לאט נוספו להם עוד קשרים עסקיים ולצדם לקוחות מגוונים ומעניינים מקטנים ועד גדולים. 

הפחתי חיים ושדרגתי אתרים נטושים, בניתי אתרי תדמית צבעונים וממירים  ליוויתי ופיתחתי אתרי מכירות מורכבים ומעל להכל, נהניתי מכל רגע במסע, פרחתי  וצמחתי ופתאום השביל היה טבעי וכל כך ברור. 

העסק שלי נולד מתוך חיבור אותנטי בין צורך אמתי של בעלי עסקים רבים שפגשתי לבין ידע, מקצועיות והמון אהבה לעולם הפיתוח והתכנות.  והוא מאפשר לי להפגיש בין התשוקה שלי ליצירה, עשייה ושיווק לבין עבודה מרתקת ומעשירה עם אנשים, עסקים בצמיחה וחברות גדולות. 

כיום אני חיה בפיליפינים עם המשפחה שלי (2 ילדים , 2 מטפלות ,בן זוג וכלבה) עובדת מהבית עם לקוחות מכל העולם ולא משעמם לי לרגע! 

שופיפיי

אם אתם רוצים לבנות חנות אינטרנטית אתם יכולים לעשות את זה עם שופיפיי. זו הפלטפורמה המושלמת לחנויות אונליין. רוצים לראות דוגמה לחנות שנבנתה בשופיפיי? לחצו על הלינק למטה

וורדפרס - Wordpress

המאהב הנצחי שלי ! וורדפרס היא מערכת מדהימה ואני תמיד מדמה אותה לפלסטלינה – ניתן לעשות ה-כ-ו-ל עם וורדפרס! מי שבנה את וורדפרס עשה את זה בצורה כזו שהקבצים יהיו נגישים לכל מי שרוצה (קוראים לזה קוד פתוח) ולכן כל אחד יכול להוסיף כל דבר שרוצים. וורדפרס זו פלטפורמה מושלמת לאתרי תדמית, בלוגים, חנויות ובעצם כל אתר שתרצו לעשות אפשר עם וורדפרס.

 

ווקומרס אנימציה

css

קיצור של Cascade Style Sheet ובעברית גיליונות עיצוב מדורגים, משמשים להגדרת העיצוב של דפי אינטרנט. שיטה זו מאפשרת שליטה על העיצוב של דפים רבים באמצעות קובץ בודד. בניית אתרים נכונה היא כזו המפרידה בין הקוד שנכתב בפורמט HTML לבין עיצוב האתר שנשמר בפורמט CSS.

מה זה עמוד תודה באתר
מה זה SEO
מה זה api
מה זה dns

בואו נדבר על העסק שלכם