שליף דיגיטלי

32 מונחי מפתח שכל בעל עסק עם נוכחות דיגיטלית צריך לדעת

אם יש לך עסק ולאחרונה התחלת לחשוב על בניה של אתר כנראה שהחוויה שלך היא הצפה של מושגים חדשים, כאילו שאנשי המקצוע שאתה מדבר איתם חיים בעולם מקביל ומדברים בשפה אחרת. כבונת אתרים מהעולם המקביל שנתקלת יומיום בבעלי עסקים החלטתי ליצור מילון מונחים שיעזור להנגיש את העולם החדש הזה .

למי זה מתאים

למי שעומד/ת בפני בניית אתר ומרגיש מוצף מכמות המושגים החדשים

לעצמאיים שהבינו שהגיע הרגע לבנות את האתר שלהם ולעשות את הבחירות המדויקות להם

לבעלי עסקים שלא רוצים להיראות קלולס מול בעלי מקצוע

למשווקים ומשווקות שמתחילים להבין שיש שלהם צורך באתר ורוצים לעשות את זה נכון

אסיה, מה זה השליף הזה?

 זה מילון מושגים שאתם יכולים לשמור ולחזור בעת הצורך כדי לראות מה לעזאזל רוצים מכם?! תמצאו בפנים מושגים כמו: שרת, הוסטינג, ROI, SEO ועוד מילים מסובכות מהעולם המקביל!

חדשות טובות – המילון ימשיך להתעדכן עוד ועוד לכן כדאי לשמור את הלינק במקום בטוח

חדשות רעות – המילון ימשיך להתעדכן עוד ועוד מה שאומר שאין תאריך סיום ללמידה 😅

תשלחי לי את המילון מושגים

קצת עליי

פרויקט קטן של פיתוח אתר עבור בית קפה מקומי, הביא עמו פרויקט נוסף ומרגש עבור חברה גדולה, לאט לאט נוספו להם עוד קשרים עסקיים ולצדם לקוחות מגוונים ומעניינים מקטנים ועד גדולים. 

הפחתי חיים ושדרגתי אתרים נטושים, בניתי אתרי תדמית צבעונים וממירים  ליוויתי ופיתחתי אתרי מכירות מורכבים ומעל להכל, נהניתי מכל רגע במסע, פרחתי  וצמחתי ופתאום השביל היה טבעי וכל כך ברור. 

העסק שלי נולד מתוך חיבור אותנטי בין צורך אמתי של בעלי עסקים רבים שפגשתי לבין ידע, מקצועיות והמון אהבה לעולם הפיתוח והתכנות.  והוא מאפשר לי להפגיש בין התשוקה שלי ליצירה, עשייה ושיווק לבין עבודה מרתקת ומעשירה עם אנשים, עסקים בצמיחה וחברות גדולות. 

כיום אני חיה בפיליפינים עם המשפחה שלי (2 ילדים , 2 מטפלות ,בן זוג וכלבה) עובדת מהבית עם לקוחות מכל העולם ולא משעמם לי לרגע! 

יצרתי את המילון מונחים הזה כמתנה ללקוחות היקרים שלי שמתחילים את המסע לעבר האתר המושלם עם אפס ידע ורצון עז להבין מה לעזאזל אני אומרת! אני שמחה לחלוק אותו עם העולם הגדול ולעזור לעוד בעלי עסקים לגשר פערים בעולם הדיגיטלי.

אם אתם בעלי עסק שמרגישים מוצפים מרוב מושגים חדשים הורידו את המדריך

בואו נדבר על העסק שלכם