עמוד בית כובש

רוצה לעצב לעצמך עמוד בית מושלם? כזה שהופך מבקרים לקונים?

ההרגשה שלך היא הרגשה של מסוגלות! 

“הכול אפשרי ואני אצליח לעצב לעצמי את האתר ועמוד הבית יהיה מוש.”


הבעיה היא שאין לך מושג מה צריך להיות בעמוד הבית על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר כי אחרי הכול.. האתר הוא כדי להביא לקוחות ולא כדי לסמן וי ב to do list 

מדריך מקיף

המסע לעבר עמוד הבית המושלם!

מדריך PDF ושיעורים בוידיאו- שכל אחד יצרוך את התוכן איך שנוח לו.

למה הכנתי את המדריך הזה?

יום אחד פנתה אלי רותי (שם בדוי) באינסטגרם ואמרה לי אסיה, יש לי רעיון אדיר בשבילך! את צריכה לעשות מוצר שמלמד איך לבנות עמוד בית מוצלח, אני אהיה לקוחה ראשונה. אחרי שהתבאסתי שלא אני חשבתי על הרעיון חיבקתי אותה וירטואלית ואמרתי לה תודה! אני הולכת לבנות אחד כזה.

אני מציעה את המדריך בחינם למשך 40 ימים בלבד, אחכ הוא ימכר באתר שלי.

 

מה מחכה לך במדריך?

מדריך שילמד אותך את המושגים הבסיסיים של עמוד הבית, איך קוראים לכל חלק, מה צריך להיות שם ולמה זה חשוב לעצב בצורה מסוימת..

צילומי מסך מאתרים של לקוחות שלי שמקבלים לידים בלי סוף.

לי חשוב לא רק העיצוב והנראות אלא גם איך גוגל רואה אותנו בצורה הטובה ביותר.

אסיה, זה מוצר בשבילי!

למי זה מתאים

למי שעומד/ת בפני בניית אתר ומרגיש מוצף מכמות המושגים החדשים

לעצמאיים שהבינו שהגיע הרגע לבנות את האתר שלהם ולעשות את הבחירות המדויקות להם

לבעלי עסקים שלא רוצים להיראות קלולס מול בעלי מקצוע

למשווקים ומשווקות שרוצים לעזור ללקוחות שלהם להשיג יותר בקמפיינים ממומנים.

קצת עליי

פרויקט קטן של פיתוח אתר עבור בית קפה מקומי, הביא עמו פרויקט נוסף ומרגש עבור חברה גדולה, לאט לאט נוספו להם עוד קשרים עסקיים ולצדם לקוחות מגוונים ומעניינים מקטנים ועד גדולים. 

הפחתי חיים ושדרגתי אתרים נטושים, בניתי אתרי תדמית צבעונים וממירים  ליוויתי ופיתחתי אתרי מכירות מורכבים ומעל להכל, נהניתי מכל רגע במסע, פרחתי  וצמחתי ופתאום השביל היה טבעי וכל כך ברור. 

העסק שלי נולד מתוך חיבור אותנטי בין צורך אמתי של בעלי עסקים רבים שפגשתי לבין ידע, מקצועיות והמון אהבה לעולם הפיתוח והתכנות.  והוא מאפשר לי להפגיש בין התשוקה שלי ליצירה, עשייה ושיווק לבין עבודה מרתקת ומעשירה עם אנשים, עסקים בצמיחה וחברות גדולות. 

כיום אני חיה בפיליפינים עם המשפחה שלי (2 ילדים , 2 מטפלות ,בן זוג וכלבה) עובדת מהבית עם לקוחות מכל העולם ולא משעמם לי לרגע! 

יצרתי את המילון מונחים הזה כמתנה ללקוחות היקרים שלי שמתחילים את המסע לעבר האתר המושלם עם אפס ידע ורצון עז להבין מה לעזאזל אני אומרת! אני שמחה לחלוק אותו עם העולם הגדול ולעזור לעוד בעלי עסקים לגשר פערים בעולם הדיגיטלי.

אם אתם בעלי עסק שמרגישים מוצפים מרוב מושגים חדשים הורידו את המדריך

בואו נדבר על העסק שלכם