בשביל מה אני צריך אתר? אני מפוצץ בעבודה 4 סיבות למה כן.

יפה מאוד . כל הכבוד על העבודה והמאמץ . עדיין יש לי מה להגיד על זה. 

לפני זמן מה חברה סיפרה לי על ידיד שלה שיש לו עסק שבונה דברים מעץ והוא מלא בעבודה, היא סיפרה לו עלי שאני בונה אתרים ואולי הוא יכול להשתמש בשירותים שלי . התשובה שלו הפתיעה אותה אתם יודעים מה הוא אמר? למה אני צריך אתר? אני מפוצץ בעבודה. אין לי שום צורך באתר . החברה שלי שהיא במקצועה מורה לא יודעת את כל רזי המקצוע וכשהיא סיפרה לי היא אמרה שלא ידעה מה לומר, שהוא צודק. 

אז הנה התשובה המפורטת שלי : 4 סיבות למה אתם צריכים אתר למרות שאתם מפוצצים בעבודה. 

  1. סינון לקוחות לא רלוונטיים . אאוץ’ say whattt כן מה ששמעתם. לא כל לקוח הוא רלוונטי ואתם יכולים לחסוך הרבה זמן בטלפון אם תוסיפו מחירון .
  2. קטלוג / פירוט שירות – במקום להתחיל להסביר ללקוח בטלפון את כל סוגי האופציות העומדות בפניו 
  3. מענה על שאלות שחוזרות על עצמן . היש יותר מעצבן מלהגיד את אותו דבר מלא פעמים? אין. תורידו את זה מעצמכם עם דף של FAQ שזה אומר Frequently asked questions  שאלות החוזרות על עצמן וחסכו זמן יקר.
  4. אופציה לקבוע איתכם דרך האתר . אם אופי העבודה שלכם דורש הרבה זמן הכנה עם הלקוח לפני שבכלל מתחילים לעבוד ,למשל בניית אתר- יש הרבה שאלות , שיחה לוקחת הרבה זמן ולא כל זמן ביום הוא מתאים- תוכלו לשלב טופס עם אופציה לקבוע איתכם זמנים לשיחה. ובנוסף זה יכול להיות כלי נהדר לקביעת זמן העבודה למשל אם את צלמת ואת עמוסה בעבודה , במקום לעשות פינג פונג עם הלקוח על זמנים תוסיפי לינק באתר על מנת שכל התהליך הזה יקרה אוטומטית .

קראו עוד

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם