איך ריקודים באינסטגרם קשורים לאתר שלי

בתחילת פברואר החלטתי שאני לוקחת את האינסטגרם שלי ברצינות ומתחילה ללמוד להשתמש בו נכון ככלי שיווקי לעסק שלי לצורך המטרה הזו לקחתי את דנה להדרכה של שעתיים בה היא מיקדה אותי לתכנים מסוימים ואמרה לי תכנים שכרגע לא מקדמים את העסק שלך לא עולים או לפחות לא עולים בינתיים כשאת עוד בונה קהילה וצוברת עוקבים והתוכן אמור צריך להיות ברובו מקצועי.

אז מה עשיתי מבחינת תכנים באינסטה?

מכיון שניתן להחליף לרילס את התמונה הראשית החלטתי ליצור לכמה רילס עבר תמונות חדשות עשיתי את זה על מנת ליצור מראה אחיד לפיד אינסטגרם שלי.

בין אם אתם חושבים שזה אסטתי או לא לי הדבר הכי חשוב היה שהפיד יראה אחיד ושיהיה לי נוח לתחזק אותו ברמה של לקחת תמונה להוסיף את הטקסט וביי מה גם אני מחכה למיתוג החדש שלי וממש לא רציתי להמשיך לחכות למיתוג ולא להעלות פוסטים לאינסטה בזמן הזה.

תזכרו- התקדמות עדיפה על מושלמות

האם אני אשאר עם זה לנצח? בוודאי שלאבינתיים זה עובד לי.

ובנוסף צילמתי תכנים שעלו כ-4 פעמים בשבוע לפחות.

כעבור שבועיים בלבד שמתי לב ל2 דברים מאוד חיובים:

1)  כמות הצעות המחיר שהוצאתי עלו באופן משמעותי.

ואני אסביר:

התחלתי ליצור תוכן ולחשוב על מה נכון עבורי להעלות כרגע וזה מניע את הגלגלים בראש.

יותר קל לכתוב פוסטים וגם לפרסם אותם בפרופיל האישי שלי בפייסבוק, יותר קל לכתוב פוסט בבלוג, כמו זה למשל שיצרתי מהפוסט הזה גם רילס חמוד ומשעשע שניתן לצפות בו בחשבון שלי כאן ובנוסף אני אעלה פוסט לקבוצה בפייסבוק שאני חלק מהניהול שלה- עצמאיות מהבטן.

יכול להיות שגולשים יחשפו קודם לפוסט שלי ובעקבותיו יגיעו לעקוב אחרי באינסטגרם וגם יכול להיות הפוך, הם קודם יחשפו לרילס שלי בו אני רוקדת באדישות וצוחקת על עצמי שאני רוקדת באינסטגרם ויגיעו לבלוג שלי, לא משנה איך זה יקרה זה יעזור לי לגרום ללקוחות פוטנציאלים להכיר אותי ולשמוע עלי פעמיים כלומר הם גם יראו את הרילס שלי החמוד והמצחיק וגם יקראו את הפוסט באתר הרציני שלי ובכך אני מחזקת את התדמים שלי כבונת אתרים אצלהם במחשבה ובתודעה.

יצירת התוכן וההתעסקות בו גורמת לי לשווק יותר ולשווק יחסית יותר בקלות היות ואני מפזרת את התוכן לכל הפלטפורמות שאני נוכחת בהן.

מה שאני מנסה להגיד זה שיותר שיווק משמע יותר פניות ככה זה עובד.

הדבר השני שקרה בעקבות הריקודים האדישים שלי באינסטגרם זה שאני מקבלת מיילים מעסקים שמתעניינים בתכנית שלי אתר ב10 ימים וזה מגיע דרך הלינק בביו שלי – כלומר מגיעים לחשבון שלי, משהו מדבר אליהם והם ממשיכים לבדוק עלי עוד פרטים ונכנסים לעוד מידע.

ככל שה״עוד מידע״ שלנו בנוי נכון ומדבר בשפה של הקהל יעד ככה כמות הפניות עולה ולכן אנחנו נרצה להזרים את הגולשים מהאינסטגרם לתוך האתר שלנו ולגרום להם ליצור איתנו קשר או במייל או בווצאפ או לחזור חזרה לאינסטגרם ולשלוח לנו הודעה. באתר שלנו או בעמוד נחיתה שלנו אנחנו נראה לגולש תוכן שרלוונטי למטרה שלנו ואם יש לכם אתר והוא טוב זה מרים את התדמית המקצוענית שלכם ב3 רמות למעלה אצל אותו גולש.

אני כרגע משווקת את התכנית שלי אתר ב-10 ימים, תכנית דיגיטלית בה מקבלים אתר מוכן, 10 מפגשי עבודה משותפים וקורס מוקלט.

החלטתי שהתכנים שלי באינסטגרם כרגע יתמקדו 90% רק בזה ואחרי שההרשמה תיסגר אני אוציא תכנים שקשורים לבניית אתרים באופן כללי.

כלומר יצרתי לעצמי איזשהי אסטרטגית תוכן. ולפי האסטרטגיה הזו אני שמה יותר תשומת לב לאתר ב-10 ימים ולכן יש יותר מיילים והודעות באינסטגרם של מתעניינים ספציפית בתכנית הזו.

אני מניחה, או יותר נכון רוצה לקוות שהכיוון שלי נכון וברגע שההרשמה לאתר ב-10 ימים תיסגר ואני אתחיל לשווק תכנים על בניית אתרים, תחזוקה ובניית חנויות דיגיטליות ובמקביל אני אחזק את התכנים באתר שלי הקשורים לכל השירותים הנ”ל אז אקבל פניות רלוונטיות בהתאם לתוכן שאני משווקת.

המסקנה שלי היא שלא משנה באיזו פלטפורמה תשקיעו בין אם זה לינקדין, אינסטגרם, טיקטוק, פייסבוק וואטאבר אם תנהלו אתר במקביל שמפרט יותר על השירותים עצמם אתם תצליחו לקבל יותר לידים (לקוחות שרוצים לסגור איתכם) ואז גם לסגור יותר עבודות. אתם גם תצליחו לחזק את התדמית שלכם בתור המומחה בשוק והבן אדם שכדאי לפנות אליו כשיגיע הרגע לבנות אתר.

  נ.ב

ממליצה על @flying.dana לדיוק המסרים שלכם באינסטגרם ההדרכה איתה נתנה לי בוסט רציני ופיקוס.

נ.ב 2

לא חייבים לרקוד, אתם יכולים ליצור לעצמכם את הוייב שלכם, את הסגנון שלכם.

נ.ב 3

יכול להיות שאני אדייק את עצמי עוד בעתיד ואחליט שכבר לא בא לי לרקוד וזה גם בסדר להשתנות תוך כדי תנועה העיקר… לעשות!

אם אתם חושבים על לבנות אתר בקרוב ולא רוצים כרגע להשקיע אלפי שקלים בואו לבדוק התאמה לתכנית שלי אתר ב-10 ימים.

קראו עוד

בניית אתר :: השלב הראשון

אתר זה פרויקט אישי, אני צריכה להבין את צרכי העסק והיקף עבודה כדי לתת הצעת מחיר מדויקת וטובה. לכן אני אקח ממך כרגע את הפרטים החשובים ביותר ואחזור אליך להמשך שיחה

10 טיפים ב10 ימים

במילוי הטופס ושליחתו אתם מאשרים לקבל ממני חומר שיווקי

בואו נדבר על העסק שלכם